Poznaj nas - Bitrust

Biznes to ludzie

Business Investment Trust to firma, która została stworzona przez doświadczonych menagerów związanych z rynkiem finansowym od wielu lat. Ich głównym założeniem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto wybrać BIT

 • Doświadczony zespół

  W branży finansowania biznesu działamy już od ponad 10 lat.

 • Bezpieczeństwo

  Zawsze staramy się ekwiwalentnie zabezpieczyć obie strony transakcji, zarówno inwestora jak i pożyczkobiorców.

 • Partnerstwo w biznesie

  Kierujemy się zasadą całkowitego zrozumienia biznesu naszych klientów. Przez to jesteśmy w stanie dopasować dogodny produkt finansowy do oczekiwań stawianych przez rynek i klientów.

 • Uczciwe i transparentne zasady rozliczeń oraz współpracy

  Stawiamy na długofalowe relacje z naszymi klientami, dlatego o wszystkim rozmawiamy w sposób uczciwy i otwarty.

 • Działamy na terenie całego kraju

  Odległość dla nas nie jest ograniczeniem, dlatego współpracujemy z firmami oraz inwestorami z całego kraju.

 • Szybki proces

  Od zgłoszenia do wypłaty środków w 3 dni.

Zarządzający

Nasze kompetencje obejmują obszary prawne, inwestycyjne, analityczne. Dzięki temu, opracowaliśmy sprawny i bezpieczny model współpracy – zapewniający zarówno pożyczkobiorcom, jak i inwestorom uczciwe, przejrzyste warunki biznesowe.

jacek

Jacek Mroziński

Prezes Zarządu / BIT

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Certyfikowane ukończenie Master of Business Administration akredytowane przez uniwersytet Business and Law of Northampton. Nabyte umiejętności planowania i myślenia strategicznego oraz efektywnego zarządzania zespołami rozwijał podczas kariery zawodowej w spółkach z grupy kapitałowej Getin Holding S.A. Prezes Business Investment Trust.


linkedin

19399130-1597335666964876-7939396954091485279-n

Michał Kita

Wiceprezes Zarządu / CEO BIT

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowane ukończenie Master of Business Administration, akredytowanego przez uniwersytet Business and Law of Northampton. Ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Kariera zawodowa w firmie Tax Care S.A pozwoliła mu na rozwinięcie umiejętności w zakresie zarządzania strategicznego, a także przyczyniła się do pogłębienia jego kompetencji w sferze sprawnego zarządzania zespołem.

linkedin

logo prestiżu

Przeczytaj o nas!

Prestiż Magazyn Trójmiejski str. 56, 57

W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się o private debt, czyli prywatnym długu. Na czym polega ta forma finansowania? Jacek Mroziński: W przyjętym przez Business Investment Trust Sp. z o.o. modelu biznesowym private debt jest alternatywną formą finansowania przedsiębiorstw za pomocą długu, polegającą na [...]